Historie lidstva

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

Historie lidstvaadsaf

 

Žil byl a hlavně plaval v mělkých mořích tvor … tento tvor šukal s jinou vodní rybo věcí … ale narodil se dement. Tento dement byl dement a protože byl dement tak ho sličné rybo kočky nechtěly. Byl sexualně frustrovaný ale našel si jinou postiženou s kterou se spářil. Narodil se nový retard a ten byl tak „moudrý“ že opustil moře a vydal se na břeh... tam přefikl křečkoveverku a na konci tohoto řetězce plného postižených sedí shrbený Koubič … člověku podobný tvor … evoluce. Od dementní rybožáboveverky k člověku cesta trvala miliardy let... to je dlouhá doba. Dopátrati se však přechodu mezi opicí a člověkem je těžší než rybožáby po křečkoveverku. Před mnoha lety když jsem psal o Nibiru psal jsem též o tom že někdo vyšší si hrál s naší DNA. Tím jsem myslel technicky rozvinutou rasu. Ale pravda je možná trochu jiná a však možná i o to poutavější.

Jedna věta za účelem parodie podobných webů. Nyní se dočtete fantastické svědectví!!! o historii našeho lidstva !!! čtěte šokující pravdu o historii člověka! … konec parodizace … taky se bavíte na podobných webech hláškami stejného ražení a počtu vykřičníků který by zaplnil neeuklidovské propasti R'lyehu?

Trocha nudné antropogeneze. Úsvit člověka Homo sapiens se datuje zhruba 200 000 let do minulosti matky Ki (Země). K vzniku této morové nákazy došlo s nejvyšší pravděpodobností na Africkém kontinentu kde se nejspíše Homo erectus evolvoval na Homo sapiens. Další část vědecké obce se domnívá že k vývoji došlo na několika místech spolu s poddruhem Homo sapiens neanderthalensis, s kterým se křížil a tím se vzájemně unifikovali. Era Homo sapiens končí 40 000 před tesařem … Kristem. A potom? Potom jsme přišli my SS … Homo sapiens sapiens. Člověk moudrý … haha.

Tohle je obecně přijímaná pravda, a říká že před 40 000 lety se teprve začala utvářet kultura. Homo sapiens sapiens začal vnímat svět transcendetálně, pohřbíval své mrtvé a věnoval se umění. O víře se obecně tvrdí že neměla žádné bohy, a však podle jistých maleb v Lascaux to vypadá trochu jinak. Zde je vyobrazena postava která mne jako malého děsila když jsem zavřel oči. Z části člověk z části jelen a z části lev. Obecně se jedná o unikát který se našel zatím pouze jeden. Ale je důkazem toho, že to s tím náboženstvím to není tak průhledné a jednoduché jak se obecně předkládá.

Lascaux Sorcerer

Lascaux Sorcerer

Sorcerer z Lascaux to co mu čouhá z prdele není hovno to je penis prosím pěkně je celkem zajímavé že se za ty aeony dochovala z této malby nejlépe zrovna část s penisem

Co je ale ještě zvláštnější … byla nalezena mapa stará 120 000 000 let jo šest nul znamená milionů takže sto dvacet milionu let stará mapa. To je trochu blbý … protože o dinosaurech se jako o zdatných kartografech nemluví.

mapa stará jako nohy Metuzaléma

mapa stará 120 000 000 let nebo jen zerodovanej kus šutru who knows

Takových předmětů nalezených v sto milionu let starých horninách se už našlo mnoho. Od kladiv, zvonů až po fosilizované prsty. Fosilizovaná lebka byla také nalezena.

kladivoApatosaurus v jeskyni

Nejspíš to není s historii lidstva tak snadné jako říkají „seriozní“ věděcké kruhy. Trochu vítr udělaly takzvané kameny Ica. Tyto kameny jsou velice zvláštní jejich stáří je něco kolem 1500 před Kristem.

Ica šutr

Staří není tak zvláštní jako spíš to co je na nich vyobrazeno. Na těchto pohřebních šutrech jsou totiž dost věrně zobrazeni dinosauři a co je podivnější i lidé a co je ještě podivnější lidé sed lající dinosaury nebo dinoši sed lající … tedy kousající … lidi. O pravosti butráků se vedou pře. Což je pochopitelné neboť došlo k prokázaným falzifikacím, kvůli prodeji.

Ica šutrIca šutr

V Peru obecně je frekvence takovýchto nálezů velká. Fosilizovaná lidská lebka z období jury je též odtud. Stopy bot otisklé ve skále … otisk botky která rozšlápla trilobita. Kdyby na té botě bylo napsáno Nike hned by byla identifikace snažší.

bota trilobit

Důkaz toho že šlapání po korýších .... pokud je trilobit korýš ... no to je fuk ... je jako zvyk praktikován už miliony let

Dinosauři se v nezvyklých místech jako jsou jeskyní malby objevují také docela často. Dokonce lze najít i něco co vypadá jako Plesiosaurus na hieroglyfech. Velcí ještěři, draci se jim říká jsou nedílnou součástí každé mytologie. Vznik draků by se dal argumentovat paleontologickými nálezy … kdy v dávných dobách objevili lidé kostry Allosaurů, Tiranosaurů, či jiných masožravých/mršinožravých dinosaurů. To muselo být pro nálezce neobeznámeného s praminulostí země šok a zrodily se bájní draci.

Nejsem zrovna zastánce teze, že někteří dinosauři přežili až do dnešních dnů. Až na Varana komodského, krokodýly, žraloky... možná tak nějaký menší druh jako Compsognathus, nebo mořské Plesiosaurus. V uzavřených jeskyních je též možné že se zachovali trilobiti a hlavonožci, něco podobného se stalo nedávno když objevili miliony let uzavřenou kavernu, a v ní téměř nezměněné druhy.

Když už je řeč o Plesiosaurovi. Tak ten je asi nejslavnějším dinosaurem vůbec, protože je považován za lochneskou příšeru tedy … seznamte se. Dokonce se povedlo vylovit zdechlinu co vypadá jako plesiosaura. Je to dost sporné … jako všechny kryptozoologické záhady.

Historie Země je mnohem zajímavější než se obecně usuzuje. Na povrch se dostávají předměty a odkrývají se místa která by tu vůbec neměla existovat … ale o tom až někdy příště.

Díl druhý ... šplouchání ve vodě nebo seriozněji ... pyramidy pod hladinou moře

 

ForumKontakt
spodnilista