Historie lidstva

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

We are not Aloneadsaf

Nejsme ve Vesmíru sami? V filmu Contact, který všechny nasral tím že … (spoilerovat nebudu). Měl krom vysvětlení Occamovi břitvy též krásnou větu. Kdybychom byli ve vesmíru sami, bylo by to plýtvání místem.

 

Podle Drakovi rovnice která teoreticky počítá možnost inteligentních forem ve vesmíru následujícími parametry.

N – předpokládaný výsledek, počet vyspělých inteligentních civilizací schopných. mezihvězdné komunikace R* – označení přírůstku počtu hvězd v Galaxii za určité období (6 – 40; 10 za rok) fp – podíl hvězd, které (podobně jako Slunce) mají okolo sebe planetární systémy (0,1 – 0,5; 0,5) ne – průměrná hodnota počtu planet v planetárním systému, na kterých panují vhodné podmínky pro život (0,5 – 2,5; 2) fl – poměr z předchozích vhodných planet, na kterých se život skutečně vyvine (0,01 – 1; 1) fi – poměr z předchozího, kde život vznikl a rozvíjel se až k inteligentní formě života (10-7 – 1; 0,01) fc – podíl inteligentních forem života, které dosáhly schopnosti aktivní mezihvězdné komunikace (0,01 – 0,1; 0,01) L – odhad délky existence inteligentní životní formy schopné mezihvězdné komunikace (100 – 109; 10000 let)

Výsledky se pohybují od 10 na -8 do 10 na 9. Samozřejmě že se jedná o teoretické dosazení parametrů a tedy je to dost zkreslený výsledek. (Wikipedia)

Každopádně jiný inteligentní život ve Vesmíru a ve vesmíru rozhodně je. Už jen to že Vesmír má nekonečný prostor zakřivený do sebe, že tu je nekonečno dimensí a nekonečno rovin a v neposlední řadě teorie multi vesmíru a paralelních vesmírů.

Co se zdá ale dost nepravděpodobné pro vědce je fakt, že by mimozemšťani navštěvovali Earth. My paranoidní máme tisíce důkazů rozmazaných fotografii, šumících záznamů, „přesvědčivých“ záznamů z youtube. Přímo tisíce stran materialů o údajných rozhovorech s významnými šéfy NASA. Mezi těmito tunami informací se ale najdou dosti zajímavé materiály, které i těm největším kapacitám zavaří mozek. Historie Země je mnohem delší než se učí ve školách. Artefakty staré miliony let, mapy staré miliony let. Rodokmeny sahající hluboko do praehistorie. Pod nepropustnou hradbou vodní masy leží svědectví o civilizacích starších než doba ledová.

Na Měsíci jsou zdá se struktury podobné těm na Marsu. Je ale nutné hledat odpovědi světelné roky daleko? Nebo je pravda ukryta na místě které obýváme od narození? Kdo byl první Mars nebo Země?

4,1 miliardy let starý Mars (předpoklad)

4-5 miliard let Země

4.6 miliard Venuše

Za obecně uznávané se předpokládá že Země je o miliardu let starší dámou a Mars by jí měl vykat. Jenže stáří Marsu je více než sporné.

Proč že se zabývám datací těles v našem Solárním systému? Protože pokud určíme první bod geneze určíme i odkud život možná vane.

První životní formy se začaly tvořit zhruba miliardu let po zformování Země. Tedy na zasvinění hroudy bahna životem stačila jedna miliarda let. Podmínky které tu byly musely být jako peklo. Země v té době vykazovala masivní erupce, atmosféra nebyla utvořena z moc příjemných sloučenin a bylo zde teplo jako na srazu homosexualů. V tomto prostředí se začal rodit život. Nebo to bylo trochu jinak?

Už je dokázáno že bakterie přežijí extrémní podmínky vesmírného prostoru, chlad skoro absolutní nuly a záření. Jsou to odolné mrchy. První životní formy jsou tedy skoro nezničitelní terminátoři stavění na přežití těch nejextrémnějších podmínek. Sopky, chlad, vesmírný prostor. Tedy život na naší planetu mohl přiletět z nějakého šutráku říkejme mu třeba Ubbo Sathla.

mise na mars impaktA teď na to šlápnem, nechť ledy se tříští. Pláň Cydonia, tvář na Marsu, struktury na Měsíci … vše má podobný nádech. Na Cydonii jsou struktury pyramidovitého typu a další artifikální stavby. Dokonce na jisté fotce je vidět fosilizovanou antropomorfní lebku (šutr). Na Měsíci v kráteru Magelhaens A je něco co též vypadá zajímavě. O tváři na Marsu ani nemluvě.

mise na mars impakt

Magelhaens A

mise na mars impakt

Iránské naleziště

 

mise na mars impakt

Havarovaná loď na Měsíci

originál zde

mise na mars impakt

Rekonstrukce oné lodi

mise na mars impaktmise na mars impaktmise na mars impakt

první fotka tváře na Marsu / špatně upravená tvář někdo neuměl fotošop / a konečně poslední foto tváře z Marsu dle nynějších fotografii.

mise na mars impakt

nová tvář Marsu

mise na mars impakt

adsaf

Struktury na pod Cydonii

mise na mars impakt

fosilizovaná lebka na Marsu

originál zde

Co mne napadá? Jak Země tak Mars trpěly zásah … headshot něčím hooodně velkým. Z této srážky vznikl náš Měsíc. A díky tomu vyvrhly obrovská kvanta sebe sama.mise na mars impakt

Pokud byl prvně život na Marsu a vyvinul se tak že byl schopen se evakuovat. Životní formy by šli na Zemi. Země začala kypět životem. Stavěly se budovy a vše to co humanoidi rádi dělají. Jenže bad luck. Přilétá další těleso (Marduk/ Nibiru) a břink do Země. Byla to taková šlupka že vyvrhla do atmosféry Měsíc. Struktury na Měsíci tedy pochází ze Země. Pokud to jsou opravdu uměle utvořené budovy pak s největší pravděpodobností jsou pozůstatkem toho co stálo na Zemi před jejím odseparováním. Na Měsíci není voda, není vítr je to mrtvá skála u které neprobíhá k žádnému vývoji. Proto se stavby dochovaly na povrchu a nejsou pod stovkami metrů nánosů.

 

Spoiler warning: hypotézu o původu života z Marsu rozvinul film Mission to Mars. Zde konec onoho filmu http://www.youtube.com/watch?v=PvISV0wGusU : konec spoileru.

Život se rodí zdá se snadno. Ale těžko se udržuje. Miliarda let stačí k tomu aby na žhavé kouli hmoty začal bujet život. Dalších pár miliard let stačí k tomu aby se na takové již chladné kouli začal život zajímat o svou existenci a o smysl bytí a fascinován tím nahoře se snaží dostat pryč z rodné hroudy.

Nevíme jak vlastně je starý Mars. Za miliardu let rozhodně nemůže vzniknout život schopný odcestovat v raketě k nejbližší planetě. Ale šutr dobře mířený může zaneřádit celou sluneční soustavu živočišným smetím.

Vznikla krásná domněnka že jistý druh dinosaura dokázal rozvinout svůj intelekt na tolik že opustil planetu, tento hypotetický tvor je zvaný Dino sapiens. Až moc připomíná naše kamarády Greys.

Dinosauři vládli planetě přes 160 milionu let a existovali něco kolem 220 milionu let. Vyhynuli před 65 miliony let. Mapa která se našla je stará 120 milionu let. Člověk je starý cca 2,3 milionu let a za tu dobu zaneřádil planetu, zkrotil atom a šlápl teniskou na Měsíc. 2,3 milionu let je jedna 69tina doby vlády dinosaurů. Věřit tomu že snad člověk je první komu se vyvinul opoziční palec vůči jiným prstům tj znak rozvoje protože to umožňuje práci s nástroji je dost směšné. Dinosauři byli velice adaptivní druh a zdá se že i inteligentní, hlavně raptorovití kteří operovali v tlupách.

adsaf

Je tedy opravdu možné, že se jedna z větví tak vyšvihla že byla schopná opustit planetu, nejdříve odletět na Měsíc logicky, protože z Měsíce se startuje do vesmíru mnohem snáze neboť skoro ve vesmíru jste. A potom na Mars kde mohli zůstat na dobro nebo se vydat dál. Potom co došlo k velkým klimatickým změnám. Šli dinosauři i skoro celá Země do kytek. Možná až potom se Dino sapiens uchýlilo k cestě na Mars který ale též nebyl ekologicky stabilní jak se můžeme přesvědčit dnes. Tak tedy odletěli ještě dál a dál. Jejich odkaz zavál čas, a koroze a eroze a možná velká města jako New York stojí na městech Dino sapiens. Možná staří Mayové Sumerové Egypťané a ti z Yonaguni a podobných, našli ona města a možná našli i poslední jejich obyvatele. A od nich se naučili stavět Pyramidy a Zikkuraty, které jsou tak oblíbené na Cydonii a které rezonují s energii planety.

Co udělá syn když se mu stýská … přijede se podívat domů. A šílenci jako my hledí na oblohu čekajíc až uvidí velký koráb a v něm naše dávno ztracené avšak v duši stále dlící plazí předky.

Nutno podotknout že jsem si všechny zdroje obrázků ověřil, originály máte k dispozici na oněch stránkách.

a pár videjí nakonec

Tajné pásky NASA zde

struktury na Měsíci? zde

ForumKontakt
spodnilista