Kvantové chvění

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

Kvantové flukutace kvantové zrnění a halužky adsaf

Když naprostý debil na věci exaktní je takový debil aby se o ně zajímal a ještě o nich mluvit dopadá to takto.

Včera když jsem si po měsíci šel opět pro svou zásobu léků, které z Koubiče udělají aspoň trochu sociálně zdravého jedince, nepouštěl jsem si v psychiatrické čekárně porno jak je mi zvykem … dobře beru zpět to o socialně zdravém jedinci, z důvodu toho, že mi došla baterka v mp4. Uchýlil jsem se k druhé činnosti co na tomto místě provádím a to čtení technet, toť jediné zprávy které Koubiče zajímají. Přímo nadšení ve mne vyvolal článek, Vesmír kolem nás je prý jen gigantický hologram.

http://technet.idnes.cz/vesmir-kolem-nas-je-pry-jen-giganticky-hologram-frw-/tec_vesmir.asp?c=A090206_141711_tec_vesmir_vse

Co z toho pro nás plyne? Dosti zajímavé věci, co je to vlastně hologram? Nepleťte si pojem hologram a holo projektor. Já si to pletl a proto jsem vždy moudra … mozek je hologram, vesmír je hologram častoval slovy gheee? Hologram je vlastně 2D plocha na které je 3D obraz … viz ochranné prvky na tramvajence a jiné hovadiny co vypadají cool.

Zde se dozvíte jak vlastně hologram funguje.

http://www.youtube.com/watch?v=HqEwQuzcafI&feature=related

Ale proč hlavně píši o této sic úžasné, ale na první pohled moc nesouvisící teorii s naším oborem … tak za prvé … celá moderní věda je magii blíž než si dovede připustit a za druhé mluví se o jakémsi kvantovém chvění časoprostoru. "Zdá se, že s detektorem GEO 600 lomcují mikroskopické kvantové záškuby časoprostoru,“ Říká ředitel Střediska částicové fyziky Craig Hogen. Podle Hogana německé zařízení narazilo na samé hranice časoprostoru, fundamentální omezení daná jeho kvantovou podstatou, kterým se nelze nijak vyhnout. Časoprostor se přestává chovat jako spojité kontinuum, tak jak jej popsal Einstein, ale jeho struktura začíná být zrnitá. Podobného jevu si můžeme povšimnout například u fotografií v novinách, jakmile jsou zvětšeny, ihned se odhalí jejich zrnitá struktura složená z jednotlivých skvrn“

Když jsem toto dočetl téměř okamžitě mě na mysl vytanul můj divný zrak a slova osvícení Haleluja... od malička vidím svět z šumu, a jemného zrnění, jako když máte blbě naladěnou televizní a ta vám jemně zrní přes vysílaný obraz … pro mne je to normální a krom těchto úkazů vidím i jakési jiskření čáry táhnoucí se do vesmíru … éterické obaly, tunely a další věci z kterých tuze bolí třetí oko, všem duševně v pořádku co jsem se svěřil tak mne posílali soucitně na oční a k psychiatrovi. Ti co duševně v pořádku nejsou tedy mí nejbližší přátelé a spolupracovníci mají z valné části stejně zvláštní zrak. Vidíme tedy fluktuace časoprostoru? Pokud se časoprostor skládá z holografických pixelů... je celkem možné že stimulací třetího oka tj jisté části v přední části mozku, dochází k vyladění vnímání takových úkazů.

"Nápad nakonec oba vědce dovedl až k myšlence, podle které by mohla být veškerá informace obsažená v našem vesmíru (tedy všechny děje, které se v něm odehrávají, včetně vašich úvah nad tímto textem) zakódována na dvoudimenzionálním povrchu hypotetické koule obklopující vesmír. "

Tak teď trocha zkratování mozku … dovedete si představit dvourozměrnou kouli? To je skoro jako koány … jak zní pád stromu v lese když tam nikdo není? Každopádně … připusťme si myšlenku že chápeme co to ta dvou dimensionální koule je a sveďme to na um hologramu. Pokud je totiž vše dílem hologramu, který promítá celé Universum... znamená to, že existujeme na více úrovních existence. Jsme částí projektovanou hologramem a jsme na dvadé ploše koule. Protože kvantová fyzika přímo podporuje věci okultní, tak se ptám … není astrální pláň ta dvourozměrná koule co promítá vše do Universa? V astrální pláni se vše rodí a pak se to promítá do našeho světa jako hologram … dobré ne? Je to místo kde se z ničeho tvoří chapadla (profesní deformace) bagry, G! Hospodin... Jak jsem řekl věda je magie a magie je věda … věřím že lze poznat vše, ale nevěřím že to dokáže obyčejný člověk … ale věřím že my jsme takový magoři že dokážeme vše … začněme tím že si budeme představovat dvourozměrně striktně 3D objekt.

ForumKontakt
spodnilista