Realita

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

Když svět se zblázní adsaf

Celý život se nemohu zbavit dojmu, že si ze mne někdo nahoře dělá neskutečnou prdel. O to víc mám ty chlapíky rád, protože když už nám musí dělat z existence peklo, tak aspoň že mají smysl pro humor. Celá existence se náhle stává pokřiveným příběhem z pera šíleného spisovatele. A my si užíváme cestu která vede k záhubě nebo aspoň ještě většímu očistci. Život je tím degradován na literární útvar béčkové produkce, plný nečekaných zvratů a odhalení. Už dlouhou dobu pozoruju jaký ba přímo magický účinek má na Koubičův život slovo nikdy. Povětšinou to ale znamená negativní události a mé tvrzení … nikdy nevyhraji ve sportce 100 000 000 je stále jen prázdnou frází.

Když čtvrtku života zasvětíte pro většinu lidí neexistující mytologii a pro většinu lidí neexistující knížce. A po celém širém světe jste známi jako ti idioti kteří věří v Necronomicon nebo ty idioti kteří s Necronomiconem dělají, s vědomím že jste život zasvětily nepodložené mytologii a vaše bible svatá je stejně tak prastará jako vámi po dva měsíce zapomenutá mandarinka v přední kapsičce batohu. Potom vás velice překvapí, že vaše neexistující mytologie se z nějakého vám neznámého důvodu stává dosti realnou. V tuto chvíli počnete v nechápavém výrazu natáčet hlavu na bok a ptát se jako už mnohokrát … to si ze mě někdo dělá prdel. To že se tři roky před apokalypsou vynoří na Antarktidě „hory šílenství“ je zvláštní ale řeknete si … stane se. Při náhodném brouzádní po internetu naleznete zajímavý článek o nějakých podmořských ruinách u Okinawy. Spadne vám čelist a mozek v hlavě zaječí R'LYEEEEH … opět si řeknete stane se … pak přijde nefalšovaný šok. Dozvíte se o autentickém deníku Lovecraftově, který byl nalezen v Itálii a pojednává o skutečném Innsmouthu a dalších realných mýtech oné oblasti zvané Loreo. U Francouzské vesničky Glozel byly nalezeny artefakty staré zhruba 8000 let, prý šlo o kult uctívající kozu … takže Shub Niggurath … ale ono to stejně je jen padělek... nebo ne? Mapa Uralu vytesaná neznámou technikou a stará 120 000 000 let? Nyní už i magorovi přijde že je něco špatně.

Při dlouhém rozhovoru na téma kultisté a fyziognomie tak nějak přijdete na to že všichni vaši dobří známí kultisté a vy sami máte tak trochu obojživelný vzhled … vypouklé oči bledá zelenošedá kůže a vidíte zrnitě. Ne nemůžu říct že to flegmatika jako jsem já nechává chladným, vše se děje tak že dopředu víme že se to stane. Dějí se ty nejšílenější věci kolem nás a my se ptáme kde to skončí.

Žít v povídce je vskutku zvláštní, každý den napíšete desítky stran které stejně nikdo nebude číst. Jen vy si je necháte v paměti a možná jednou sepíšete do psychopatického slohového útvaru plného schizofrenie a tragikomiky. Začnete se opatrně nesměle ptát sami sebe, ve svém egocentrismu a komplexu božskosti, nemůžu sakra za to všechno já? Nebo aspoň kolektivní víra nás s vypouklýma očima a nezdravou barvou kůže? Nebo prostě jen banda schizofrenních hovad kteří ztratili kontakt s realitou, protože realita pro ně nebyla uspokojující. Jenže co dělat když se vaše fantazie … byť nejšílenější plní … a všední realita splývá se snem.

běžná realita

takto prý vidí většina lidí realitu

Koubičův svět

takto vydím realitu od svého dětství ... přišlo mi to normální ... teď jen meditací na třetí oko vylepšuji vnímání ... oční vada nenalezena ... nádor mozku zatím neobjeven

ForumKontakt
spodnilista