Relevation 2012

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

Relevation 2012 adsaf

Co se možná skrývá za rokem 2012 a proč všichni paranoidní a schizofrenní víme že se něco blíží

Jak se přibližuje rok 2012, nám paranoidním hovadům přibývají důkazy toho ŽE SE NĚCO ZASRANĚ VELKÉHO BLÍŽÍ. Inteligence CERNu chce zkoumat Velký třesk. Vědci celého světa se staví k proroctví 2012 až podezřele kladně. Norsko začalo budovat obří genetickou banku na zemědělské plodiny … a důvod počínání byl komentován … „brzo poznáte“. Celý komplex je koncipován jako genetická banka soudného dne. Nepůjde pouze o skladiště genetického materiálu, ale též o databanku veškerého výzkumu v oboru zemědělství. Můžete být klidně slepý a debilní (čtěte normální) jako Azathoth, ale musí vám být jasné že něco není v pořádku. Pozorní čtenáři, kteří sledují zprávy... což u mne moc časté není ale občas se zadaří, si můžou udělat celkem dech beroucí obraz. Objevují se „šokující“ zprávy o odtajňování informací o UFO. O zvláštnostech v gravitačních polích SOL ( Sluneční soustavy) O změnách v chování Vesmíru v podobě vesmírného randálu který teď k nám doléhá. Že by se vracela Nibiru konečně zase domů? Všechny zdroje co uvádím jsou relevantní a seriozní informační portály. Mayské proroctví 2012 říká že přestane existovat čas jak ho známe, nebo přestane existovat časoprostor. Aspoň tak si někteří odborníci vykládají jeho záhadný konec 21.12.2012. Blížíme se do posledního cyklu kalendáře, který mapoval dějiny vzniku vesmíru a končí teď … v naší době v době kdy my existujeme. Narodili jsme se abychom byli svědky něčeho velkého. Ať v pozitivním či negativním smyslu.

Co se tedy dá očekávat?

1. možnost ta nejpravděpodobnější pro vás kdo máte rádi klid v duši … NIC SE NESTANÉÉÉ

2. další teorie tentokrát pro sluníškové lidišky. Dostaneme se do nové sféry vesmíru kde se sladíme s novými vibracemi a na světě zavládne konečně nekonečná láska a všudypřítomný mír.

3. pro vesmírné lidi … tisíc nebo kolik lodí Ašrana se zjeví a odveze vás pryč.

Tak a teď konečně nějaká sranda

4. přijde jaderná válka a parazit jménem člověk se dojebe mezi sebou

5. je teorie, že Mayové pochopili životní cyklus naší hvězdy a dokázali celkem přesně propočítat kdy dojde k masivním erupcím. Sluneční erupce jsou běžnou věcí a ty o trochu větší nám tady dělají nepříjemnosti. Kdyby došlo k nějaké mega erupci, to poslední co by nás zajímalo by bylo vyřazení veškeré elektroniky EM pulsem. Taky by nás to mohlo usmažit na prach.

6. teorie je, že dojde k obrácení polů planety. Prý se to občas stává a není to moc příjemná změna, krom toho že sever se náhle ocitne na jihu se zblázní elektronika a tvorové závislý na geomagnetickém poli ztratí orientaci. Tedy aspoň tuším že jsem toto ve spojení s nastalou situací četl. Posunutí polů by přineslo někde tropy někde dobu ledovou a někde záplavy.

7. Přiletí Nibiru, ano radujme se objekt o velikosti přinejmenším Marsu dorazí do naší Sluneční soustavy a dá si rande se Zemí. Pokud něco dokáže vyvolat pravý Soudný den tak taková událost, která naruší běžné gravitační pole. Zemětřesení, sopečná činnost, suprabouře, však stačí si uvědomit co dokáže Měsíc.

8. teorie … splňující do puntíku proroctví o konci časoprostoru. CERNu se povede odpálit nový Velký třesk … což bude mít dost nepředvídatelné následky a celé naše malé Universum se smrskne do singularity očekávajíc nový zrod Vesmíru.

9. v CERNu se zjeví při testu Azathoth a při manifestaci zničí celý Vesmír a bude dál vesele bublat a dělat G! G! G!

10. dodatková: Planety a hvězdy budou správně … koule Yog Sothoth získají sílu otevřít portál Cthulhu se probudí a Prastaří přicupitají do naší sféry bytí a rozesejí zde Chaos a bugr nevídaný. Celé lidstvo pozřou a ty kdož s Necronomiconem si zahrávali ty si obzvlášť vychutnají protože jejich duše bude chutnat tak sladce … Yum Yum

Osmá teorie se dajá považovat za ultimátní ukončení existence na všech frontách bytí. Věřit že je astrál a ostatní roviny existence nezávisle existující na Universu je blbost. Když zanikne časoprostor zanikne vše a tím myslím opravdu vše.

Prameny:

Genetická banka u ledu zde

Řecko zrušilo informační embargo a přiznalo pozorování UFO zde


Nad Německem prolétlo extrémně rychlé UFO, spatřili ho piloti Luftwaffe zde


Británii již léta navštěvují zelení vetřelci z vesmíru, uvádějí zprávy zde


Vatikán nevylučuje existenci mimozemšťanů zde

VIDEO: Svědci viděli UFO útočit na větrnou farmu v Anglii zde


Kdo to ve vesmíru řve? Vědci pátrají po zdroji neznámého hluku zde G! G! G! G! G! G!


Oficiální vládní údaje o britském UFO jsou na internetu zde


UFO: Opravdu ho kosmonauti zahlédli? zde


Vědci v Antarktidě zmapovali záhadné obří pohoří ukryté pod ledem zde

Pořád si myslíte že se nic neděje? Muhahaaaa

IA CHAOS! IA Old Ones! IA Outer Gods! We waiting eternity on you...

ForumKontakt
spodnilista