Yonaguni

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

R'lyeh si říká Yonaguni adsaf

Pro uctívače našeho humanoidního chapadláče je jistě přímo úžasná zpráva, že se ve vodách poblíž japonských ostrovů našla nejméně 12 000 let stará kultura. Problém tkví v tom, že v té době by tam neměla být po takové civilizaci ani památka.

Yonaguni Yonaguni

Tento objev ztracené Atlantidy/ R'lyehu učinil potápěč Frank Joseph roku 1995, tak jak se velké objevy uskutečňují velice často … hele co kdybych šplouch do vod Okinawských blízko toho roztomilýho ostrůvku Yonaguni. A tak tedy šplouchl... šplouch. Tento šplouch mu zajistil nález něčeho co by se dalo opravdu bez jakýchkoliv řečí považovat za ztracenou Atlantis.

Yonaguni

Yonaguni

Zhruba 23 metrů pod hladinou moře odpočívá aeony struktura velice podobná zikkuratům nebo mayským pyramidám. Z počátku byla na místě vrozená skepse. A tento sled útvarů se bral širokou veřejností za přírodně vytvořený. Masaki Kimura geolog z university v Ryuku (skoro jak R'lyeh co ehm) na Okinawě začal strukturu zkoumat a došel k názoru že je tvořena z pěti odlišných stupňů. Které mají každý zhruba jeden metr výšku s dokonale ostrými hranami, tedy podobnost se zikkuraty je velká. Podrobnější zkoumání odhalilo další menší zikkuraty v okolí ty mají šířku kolem 10 metrů čtverečních a výšku 2 metry.

Yonaguni

Robert M. Schoch americký geolog, se na adresu Yonaguni vyjádřil že voda a eroze dokáže divy ale takovéto v životě neviděl. Profesor Kimura na adresu teze o přírodním původu argumentoval že kdyby došlo k tak čistému opracování vlivem eroze kolem by musely být odštěpky kamenů, ty však ale chybí.

Zikkuraty pod mořem nejsou jediné takové stavby v okolí Okinawy. Sama Okinawa se pyšní velice podobnou kamennou strukturou Nakagusuku.

Nakagusuku

Nakagusuku castle na Okinawě

Yonaguni map

Mapa podmořské Yonaguni

Yonaguni model

model Yonaguni

Z počátku bylo celé město pokryto korály a jinou mořskou havětí, což mělo za následek že struktury byly sotva viditelné. Avšak od roku 1996 tedy rok po velkém šplouchu objevili sportovní potápěči velkou pyramidu, řadu dlouhých ulic, bulvárů, pomenád, schodišť či oblouků, vše z ohromných kvádrů, přesně zaříznutých do sebe jako kostičky Lega. Ve vodách se našly i teoretické nástroje kterými by šlo opracovat ony kameny, a dokonce i záhadné rytiny, které dle odborníků připomínají fénické písmo.

YonaguniYonaguni

YonaguniYonaguni

V Japonských vodách se nalezly průběhem času i další struktury chodníky či menší kvádry. Objevy podmořských pyramid jsou hlášeny i z oblasti Jižní Ameriky a Kuby. Největší problém, který podkopává nohy modernímu vnímání lidského úsvitu je to že yonuganský „R'lyeh“ se potopil do moře na konci poslední doby ledové. Právě před těmi 10 000 – 12 000 lety.

Ano dámy a pánové … R'lyeh existuje ...

 

Tour po památkách potopeného Yonaguni
http://www.youtube.com/watch?v=CPCq3yo4SLc

http://www.youtube.com/watch?v=rPxAmwENaQA

informace o znacích z Yonaguni

http://www.altarcheologie.nl/index.html?connections/characters_01.htm

článek o Yonaguni v češtině

http://www.tiscali.cz/mult/mult_center_030303.575499.html

Třetí díl Historie SOL

ForumKontakt
spodnilista