Liber Koubič

news
NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes
Necronomicon rozcestník

 

Liber Koubič adsaf

Aneb to co sem se já Koubič dozvěděl od Bůh ví čehoKapitola I. Zpověď šíleného Koubiče

Je čas začít sepisovat to co jsem se naučil za své více než roční působení na poli Necronomiconu. Je to příjemné sednout deset minut po dvanácté v noci kdy odbíjí poslední hodiny kalendářního roku 2006.Sednout k sepisování něčeho co mne tento rok defakto utvářelo a provázelo jako stín provází všechny objekty této sféry bytí. To že není jen tato sféra bytí už vím dávno. Navštívil jsem již párkrát ty další a užíval si jejich pohostinnosti. Leč svým osobitým způsobem naprosté demence.

Možná bych měl napsat důvody toho proč jsem vlastně s nejstarší knihou našeho pokolení začal. Ano píšu to pro sebe, ale proč by to nemohlo mít i nějakou formu. To že to teď píšu je utřídění myšlenek, které mi leží v hlavě už nějaký ten čas a dnes přišel signál sepsat aspoň tolik kolik zvládnu. Dobrá tedy.

Necronomicon jsem neznal moc dobře defakto vůbec z Levelu Score nebo Bůh ví jakého herního magazínu jsem se dozvěděl o jistém pánovi z Providence ctěným jménem Howard Phillips Lovecraft. To byl jediný můj kontakt s tím co teď opravdu nemohu charakterizovat jako jemné pohlazení. Roky plynuly a já jsem měl sen v tom snu jsem zažil děs strach smrt a vysvobození. To jak mne ten sen poznamenal bylo famozní. Je hodně snů, které si pamatuju je mnoho snů které byly něčím zvláštní ale tohle bylo něco víc … tehdy jsem nebyl tady ale tam tam ve světě těch druhých. A tehdy mi daly najevo že semnou mají plány ( najevo mi to daly tím že mě ve vodě jak olej sežrali zaživa … dobře je to zajímavej způsob jak upoutat pozornost ale asi už tehdá věděli co na mě bude platit). Setkání s prvním velvyslancem dopadlo tedy nad míru pro ty co mě teď nejspíš když nic jiného aspoň sledují. Tím velvyslancem byl šoggot a něco opravdu velkého a nepopsatelného, jak jsem se za dlouho po incidentu dozvěděl. Šoggot je otrok Prastarých. Dementní kupa amorfní hmoty tehdy mě vyděsila doslova k smrti. Čas plynul a plynul a já jsem se jako ještě křesťanské víry založený náhodou dostal k zapovězenému Necronomiconu. Už nevím co mě k němu táhlo ale začal jsem ho číst. Bez jakýchkoliv znalostí okultních věd jsem nerozuměl ničemu. I tak jsem to však přelouskal celé a s myšlenkou že jsme přečetl něco opravdu zlého jsem se zařekl že tuhle knihu už nikdy nebudu číst.

Čas plynul dál a já jsem přišel do zlomu svého bytí. Koncem roku 2004 se zase náhodou dostávám k další věci … astrální cestování. Jan Hantl Bůh ví že jsme spolu moc dobrý vztah do té doby neměli, mne jen tak z ničeho nic zasvětil do astralního cestování a jak na to. Cvičil jsem do úmoru a až na krátkou návštěvu budoucnosti se žádný odvaz nekonal. Postupně jsem nabaloval další a další vědomosti a aplikoval další a další věci a snažil se nějak vyvíjet jak po stránce duševní tak i psychické a fyzické. Nevím co mi šlo hůř ale mám pocit že všechno bylo na pendrek. Též jsem se dostal k pro mne tak toužebně hledaným povídkám Lovecrafta v češtině a užil si je bezezbytku. Po roce vstřebávání se má duše začala vzpírat a toužit po pro mne doposud zapovězeném. Necronomicon mne přitahoval k sobě silou, kterou nedokáže nikdo nezůčastňený pochopit. A ten kdo zůčasňený je nepotřebuje dlouhého vysvětlování. Bylo to na konci roku 2005 kdy jsem znova začal číst. Ale tentokrát jsem nečetl jako nevzdělanec a začal chápat v čem je asi zakopaný jádro pudla. Na chatu jsem se seznámil s lidmi, kteří praktikovali myslím že Tetrapak, který mne lehce zasvětil do práce s entitami, hlavně bohem války Nergalem a seznámil mne s Codym s kterým jsem si ujasnil všechny souvislosti. Tehdy jsem ještě nechápal vše tak jak to chápu teď. Pořád pro mne byly některé věci nepochopitelné z hlediska rozumu. Tehdy jsem ještě vehemetně prohlašoval že nejsem takový idiot abych si zahrával s něčím jako Necronomicon a opravdu se bál i jen číst řádky. Teď se můžu jen smát tomu jak se to vyvrbilo. Přesouváme se do roku 2006 tedy do toho co skončí cca za 23hodin a 21 minut. Seznámil jsem se s Taliesinem a s tím moje studium N nabralo na obrátkách. On jakožto mnohem nadanější měl fenomenální výsledky. Dostal se do N a uzřel bránu bohyně Ianny ( Ištar). Pamatuji si jako by to bylo dnes svůj vnitřní boj a moje rozhovory se známými i neznámými kde jsem se ptal jak moc si uškodím praxí s Necronomiconem. Dokonce si přez internet vykládal karty, a nechal si dobrou kámoškou SG vykládat kartu jetsli do Necronomiconu jít či ne… dopadlo to dost rozporuplně. Všichni mi říkali že jsem blázen a že to špatně dopadne … defakto měli pravdu N má strašnou moc.

Začal jsem nevinně. Vytiskl jsem si sigilii první entity z žebříčku, boha Měsíce Nanna (Sína). Podle návodu Taliesina jsem začal pracovat … prý mám dobré vnímání energii tak mě opravdu jinej postup nepřipadal vhodnej nedej Bože astrální magie. Sigilii brány a Sigilii pečetě na dlaních jsem začal vždy přibližovat a málem omdlel pokaždé když jsem sigilie vypálené v mysli na mích dlaních přiblížil moc blízko. To bylo opravdu jen lehké laškování s tím co je tam vevnitř … venku. Sigilie neměli moc účinek a tak jsem hledal jiné postupy nakonec jsem se vrhl na analýzu textu a vypracoval si hodně Chaos magický postup tak aby aspoň něco zůstalo a já se nemusel propadnout hanbou že sem překopal naprosto celý systém.

Podstoupil jsem inicializační ritual kdy jsem se přihlásil jako učedník Necronomiconu … při tomto ritu po kterém jsem hned zkoušel vstoupit do sféry Sína upadl do stavu kdy hodina mi přišla jako minuta. Nic víc se neudálo aspoň myslím … mimo sem byl ale dost. Těm nahoře asi tolik nevadí že zmrvim na co šáhnu a ani nedokážu správě přečíst zaříkání z papíru. Zdálo se, že se o mne ty správné kruhy začaly zajímat. To ještě ale nebylo nic proti tomu co mělo přijít. Od bran jsem se odklonil k něčemu co by mne před 5 4 3 2 … lety ani nenapadlo. Začal jsem evokovat démony Mardukovi 50ky. Šílenství nebo co mne vedlo k těmto krokům to nemůžu říct. Ritualy byly vždy okořeněny dávkou demence a já sem měl co dělat abych si udržel vážnou tvář při každý příležitosti. Pravda ne moc často sem jí vážnou udržel. Když vám zamručí lednička a vy insiktivně skočíte za kanape ukážete fakáče a zařvete mě nedostaneš tak vám zbývá už opravdu jen padnout v křeči smíchu k zemi. Sigilie plné energie jsem používal dál a dál a démony vzíval s železnou pravidelností a rutinou. Měl jsem dost velké energetické ztráty a bylo mi po ritech regulérně blbě. Ale moc N se začala projevovat nejen svým spoutávacím účinkem. Začalo mne cosi navštěvovat první noc po 50 ce na mne něco řvalo hnusně a nenávistně tak jako nikdy a do toho mi byly předčítány pasáže z N a jejich výklad… po probuzení jsem měl deprese ukrutných velikostí a musel třískat pěstí o zeď abych se zmátožil.

Tyto návštěvy byly ještě další už ne provázené řevem tisíce nenávistných hlasů, ale jen výkladem a učením z oblasti Necronomiconu. Dozvěděl jsem se mnohé ale mnohé také zapomněl. Něco mne začalo měnit … všichni si toho všímali ale hlavně já … už jsem to nebyl já když jsem koukl do svých očí bylo to jako koukat do očí cizí osoby začalo se z ní vytracovat cosi přirozeného… přerval jsem okovy, které mne svazovaly. Začal jsem kráčet vyloženě svou cestou. Začal jsem chápat spoustu věcí a ty oči které jsem neznal jsem začal poznávat. Od Necronomiconu Gregoria jsem přešel na Necronomicon Lovecrafta a už mi bylo fuk jetsli je autentické to či ono … u Chaosu je jedno všechno víra hory přenáší.

Přišel největší experiment v dějinách mé existence a s Ditešim mím spolupracovníkem a dementem par excelanc jsme začali experiment na probuzení Lucidního snění. Spočíval v nespaní více jak 3 dny … no své schoponsti sme sakra přecenily a já vydržel 48 a Diteši snad 46 hodin. Při tomto experimentu jsme hromadně dělali ritualy vymítání práce s 50kou a já práci s Cthulhu … ritual byl komplikovaný a já doufal že to zajistí patřičné sny. U zaříkání Cthulhu v jeho jazyce jsem usnul a navštívil Rlyeh sic mám jen asi 3 záblesky z celé té doby někomu se to očividně líbilo a začal se mě ještě více držet.Probudil jsem se asi o půl hodiny později šel jsem spát a usnul LD se nedostavilo jaký to šok.

Zde začíná pasáž mého života plná paranoi a strachu z demonů kteří mě začali sužovat … zasloužil jsem si to ale. I teď když se otočím vidím občas stíny jak mi poletují v pokoji. A mám pocit jako bych měl v blízkosti nějakou entitu. Boj s demony jsem prozatimně přežil a neotravují tolik kolik by asi dovedli. Což je od nich hezký gesto. Vstanul jsem tváří tvář Velkému Cthulhu a prolétl se nad majestátními věžemi Celaphais. Výuka od toho čehosi se střídá s attaky na mou osobu, které jako by reflektovali dualitu učení, kterého se snažím vstřebávat ( více či méně kompletně … spíše méně). Někdy se útoky přenesou až do naší roviny a neodehrávají se jen v rovině snové. Tehdy už přestává být taková sranda jako normálně. Viz strhnutí peřiny z hlavy a zařvání až do nitra duše Jseš náš ! jen jsem si to teď vybavil začal jsem slyšet nepřirozené zvuky a projel mi mráz po zádech. To byl poslední hřeb do mé duše, který ze mě udělal to co teď píše tyto řádky.

Je hodina a osumnáct minut po půlnoci a na mne jde únava. Tento spis dokončím … ať aspoň něco zůstane po tom co jeden čas kráčelo jako stín po tváři Matky Země.

Je další den tentokrát druhého první nového věku 2007 moc se za dobu kdy jsem nepsal do tohoto Testamentu nezměnilo. Však uplynuly pouhé 2 dny. Entity mne nenavštívily nebo si to prostě nepamatuji… často se probouzím s neurčitým pocitem, že jsem zase byl tam někde a zase jsem se učil novým znalostem. A však moje paměť nevykonstruuje ani konturu mlžného obrazu. Čas kvapí a únava též ale i tak se pokusím dnes zase doplnit některé snad hodnotné informace blázna, který se dobrovolně vrhl vstříc vlnám chaosu v domnění že dojde moci, klidu a míru v duši.

Jak jsem již zmiňoval iniciační rituál a dá se říct celou praxi Necronomiconu jsem pojal chaos magicky. Proto jsem nikdy nedoufal v nějaký slušný výsledek. Rozhodně jsem nečekal takovou moc, kterou N vládne. První noc po vyvolávání démona z Mardukovi legie padesáti jsem se proklínal za to, že jsem vůbec něco takového dával do pohybu. Démoni celá legie na mě řvala a radovala se z toho jak mou duši trhaly na hadry, řvali a křičeli a proklínali mne. Každé slovo bodalo jako dýka do srdce ale i hloubš byl jsem spoutaný v místě nekonečné prázdnoty obklopen jen svými démony. Démony kteří mi vyčetly každou věc v mém životě. Mezi těmito hrůzami se, ale celkem zřetelně a autoritativně objevil ještě jeden hlas. Začal mne učit o pravých definicích spojitostech a propojení, Necronomiconu. Já se učil a snažil otupit davy nenávisti, leč bezúspěšně. Jediné co si z této nejspíše první hodiny u svého nového učitele pamatuji bylo to co mi znělo v uších ještě chvíli potom co sem se ve strašných depresích a černých stavech ráno probudil. Hastur je Xastur Lovecraft záměrně jména upravil. Toto mi znělo jako ozvěna spolu s hlasy těch druhých.

Další setkání bylo hned druhý den Bohužel vím jen tolik, že to setkání proběhlo. Setkáních nikdy nebylo tolik kolik bych já chtěl ale zdá se že můj učitel nemá zapotřebí lést zamnou každej Boží den. Pak přišla doba kdy jsem pocítil okouzlující sílu práce s 50kou a chtěl rozjet práci ve velkém … přišel velký LD experiment na zkontaktování druhé strany. Těh co před nimi Gregoriuv Necronomicon varuje a těh co jsou obsaženi v Lovecraftově Al Azífu. Jak už jsem psal něco se stalo a svím způsobem experiment vyšel seč bez LD ale s pocitem že sem byl někde kde by asi smrtelník být neměl. Viděl sem záblesky zdí Rlyehu pak jsem upadl do úplného spánku. Když jsem byl na chatě zdál se mi sen kde jsem viděl v originále napsané zaříkání IA IA Cthulhu Fhtagn. Zase vím že bych ho při určité příležitosti dokázal znovu interpretovat ale za normálního stavu nemám šanci. Byly to převážně oblé tvary zdá se že se jedná o komplexní písmo ne o symboly.

Nyní přichází moje radostná událost po které jsem toužil už bezmála rok. Setkal jsem se s Veleknězem Cthulhu. Byl majestátní a skoro se nehnul nespočinul na mne zrakem a koukal do dáli bez zachvění. Já na to řekl jen WOW. Opravdu inteligentní projev před tímto majestátem. Pak následovala dlouhá pauza kdy se nic nedělo krom boje o svůj prostor a klid s démony kteří mne nejspíše trestali za můj nevydařený pokus sestrojit pozitivního elementála … stvořil jsem negativního jak jen to šlo. No následky si budu nýst do nejdelší smrti. Při té příležitosti jsem si stvořil svého osobního elementála kterému jsem dal formu šoggota. Myslím že ten je také nyní dost aktivní a dělá si co se mu zlíbí.Trochu jsem ho podezříval i za pronásledování démony, ale to jsem zamítl. Vtah s ním mám celkem harmonický.

Kde bych byl kdybych nenastoupil před více než dvěma lety svou pouť ? Jaký bych byl ? Koho bych znal ? Žil bych vůbec ? Mohl bych se podívat sám sobě do očí ? To se už nedozvím. Pravdou ale je, že cesta kterou jsem začal kráčet je plná zázraků nebezpečí moci hrůz bolesti a hlavně pravdy. Protože jak řekli ti moudří. Pravda je největší zbraň. Čas se zase začíná nebezpečně chýlit do konstelace, kterou mé znavené tělo přijme jako vhodnou k započetí spánku. Napsal jsem toho myslím za dnešek celkem dost. Je toho ještě tolik co chci sdělit. Ani nevím co to vlastně píšu říkám tomu zpověď. Zpovídám se sám sobě a papíru za věci co jsem udělal a za věci na které jsem myslel a zažil. Protože jen tak budu mít ucelený přehled o tom kam až mne mé kroky a průzračná křídla zavedou. Jetsli do záhuby nebo do vytoužené země to jednou určitě zjistím.

Už je rok 2007 Aeon se blíží ke konci rok 2012 tu bude co nevidět. Co bude následovat ví jen bohové. A co bude následovat tuší jen někteří. O čem se chci zmínit jsou entity co obývají prostor mimo ten náš. Z důvodu který mi není znám jsou jen v těch sférách mimo naše… možná mimo náš prostor a čas. Bylo mi řečeno že tyto stvůry jsou za každou zdí za každým záhybem za každou překážkou. Číhají tam a čekají až protrhnou barieru. Viděl jsem tu stvůru … je to vyzáblá kreatura jak kdyby stromu … s ohavnými pařáty skroucená ve své grotesknosti a však její grotesknost vyvažuje síla a hbitost s kterou se pohybuje. Jsou to skutečně ohavná stvoření, ale můj průvodce nebo Bůh ví co to je zač. Vypadá jako plaz ? nosí kápi mluví autoritativním hrubým ale laskavým hlasem a je zdá se plazího původu. mne poučil, že se dají jednoduše zavolat a použít. Jejich schopností je procházení dimenzemi s lehkostí jako lidská schránka prochází dveřmi. Když se však naštvou jsou velmi nebezpeční jejich pařáty mne obvinuly jako by nic a já tomuto kreatůrnímu stromu koukal do jeho žhnoucích očí a bezedné tlamy. Byl zastaven mím učitelem, který mne jen chtěl demonstrovat jejich sílu a využití. Kdyby nezakročil bestie by mne prorvala do svého světa. Průchod byl však moc malý a tak semnou jen bolestivě flákla o zeď. Jejich sigilie je jednoduchá … asi učitel pochopil že složitější znaky po mě chtít nemůže. Jak s touto stvůrou pracovat ?

Bylo mi řečeno že na přesný postup příjdu sám… no snad jsem přišel. Ty potvory jsem nazýval Dimensionální bordel pak jsem přišel na to že jsou to psi Tindalos. Přece jenom důstojnější název. Pro práci s těmito entitami musíte znát jejich podobu… tak jest psáno a tak jest dáno. Jejich podoba je tedy vyobrazena tak jak jsem jen se svými schopnostmi dokázal tuto bestii ztvárnit. Můj učitel mi řekl že bez podoby jejich nepřivolám nic.

Tindalos podoba

A tak tedy zde předkládám jejich podobu pro ty, kteří by snad chtěli zahrávati si s zeleným chladným ohněm Tulzscha. A pochodovat po majestátní ošlehané planině Leng, nebo se prolétnout na Šatanzích nad bájným Kadathem. Jelikož Tindalos když je přivolán vládne mocí dostat svého evokatéra na tato místa. Ale také vládne mocí strhnout nešťastníka do hlubin mezičasu a neprostoru do kliček a křižovatek nebytí. Jeho podoba mi byla zjevena v celivskosti jako soška či idol na stole. Můj učitel mi řekl bedlivě si ji prohlédni …bez znalosti podoby je nepřivoláš. Bedlivě si zapamatuj jejich vzezření. Můžeš je přivolat odkudkoliv jsou všude. Jeho pracovna je krásná v starodávném slohu. Plná spisů a knih a přímo překypující moudrostí starců. V tom jsem se probudil … ležel na své posteli doma a koukal na zeď … v hlavě mi ještě zněla slova učitele … Jsou za každou zdí … za každou zdí … za každou zdí.

Kapitola II. Evokace Tindalského psa (nebo jinak, divného eklu ze zdi)

Je možno zapálit svíce … na pravo a nalevo od sigilie. Ritual podstupujeme v noci, jelikož tvorové Necronomiconu jsou měsíčního původu. Sigilii dejte na zeď nebo kmen stromu, nebo jinam ale mělo by to být vertikálně postavené a začněte se upřeně koukat na tuto sigilii … dostaňte se do meditace se znamením VOOR provolávejte zaříkání ( v polo hlase nebo křičte) ruce mějte při předříkání upažené tedy do T. Je nezbytně důležité mít sigilii jen tak velkou aby se mohla zmaterializovat entita … ne tak aby mohla strhnout vás sebou.

Sigil of Tindalos

sigilie Tindalského psa

Yah! Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgahnagl fhtagn

Per Adonai Elohim, Adonai Jehova
Adonai Sabaoth, Metraton Ou Agla Methon,
Verbum Pythonicum, Mysterium Salamandrae
Cenventus Sylvorum, Antra Gnomorum
Demonia Coeli God, Almonsin Gibor
Jehoshua Evam Zariathnatmik, Veni, Veni, Veni!

Uthgos plam'f Daoloth asgu'i! O come forth Thou who sweepest aside the veils of perception, and showest the realities beyond. For it shall be here as it is in Yuggoth, in Tond as it is in Shaggai, in Poseidonis as it is in Yaddith-Gho, in Yian-Ho as it is in Tsan-Chan. The time of Thy coming is nigh, and the Abyss of the Night of Time is bridged. Make Thyself manifest in our spheres, that we may gain Thy knowledge and be edified thereby. Ia Th'ailog! K'thakluth m'khur'g ath'lys! Ia Daoloth!

Pro ty jenž mají rádi překlad toho co mají říkat mám neúplnou verzi první části zaříkání

Pro Boha ... Boha Jehovu ... Boha Sabota Metronom on Agla Methon ... slovo hada ... Mystérium Salamandra ... Cenrentus Syvorum ... Antra Gnomorum ... Demona nemocného Boha ... Almonsin Gibor
Jehoshua Evam Zariathnatmik milost milost milost

Uprostřed zaříkání udělejte znak KISH ten jenž otevírá brány. Singularita by se měla začít uprostřed sigilie formovat … a Entita by se měla rvát, materializovat z tohoto bodu. (doporučuji mít nebo aspoň imaginovat pod sebou ochraný pentagram, a na krku Elder Sign nebo Sigil of Gateway). Když se entita celá zmaterializuje bude na vás buď útočit ,,, to je pravděpodobnější, nebo bude čekat na vaše příkazy. Pokud začne útočit udělejte ochranné gesto Elder Gods. Pokud ne zůstaňte u znamení KISH. Dejte rozkaz, věc kterou chcete aby Tindalos splnil a pošlete ho pryč. Pokud chcete aby vás Tindalos dostal do jiného prostoru prostě ho požádejte. Rozhodně, ale nečekejte že to bude v téhle rovině, spíš čekejte návštěvu ve snu. Poté entitu odvolejte tímto zaříkáním.

With this sign I close the Gate. ( znamení KOTH )

With this sign I seal the Gate ( znamení KOTH a prsty ve vzduchu vypíšete pentagram ELDER SIGN od hodního hrotu směrem doleva dolu… oko nakonec )

The circle of power disperses!

Once again this space returns to the world of men

and leaves the realm of the Old Ones – for now.

In the names

IA Azathoth at the centre of Chaos!

IA Nyarlathotep the mighty messenger!

IA Yog-Sothoth the gate!

IA Great Cthulhu who waits dreaming!

IA Dagon lord of seas!

IA Shub-Niggarath, the Goat with a thousand young!

IA Hastur the unspekeable!

IA Let the gate be closed!

Pokud jste vše udělali správě, a já jsem to sepsal správně… Tindalos zmizí zpět do křivek časoprostoru a v noci ve spánku vás proplete na místo, které chcete navštívit.

Kapitola III. Návštěva učitele mého

Další den přišel a já se musím svěřit o další poznatky. Plazí přítel nyní ho již tak mohu nazývat neboť jeho o jeho podobě již není pochyb. Mne navštívil dnes na přelomu 5 a 6 dne 2007. Jelikož jsem ho volal před tím než jsem ulehal a odkráčel do snových sfér. Musel jsem se ho zeptat na jeho záměry semnou … řekl, že je jen mím učitelem nic víc … no věřit hadovi se nevyplácí ale už jen to že mne vzal pod svá křídla zaslouží důvěru. Jeho výcvik byl tentokrát hodně silný. Řekl mi že čekal až začnu sepisovat knihu, kde shrnu všechny své znalosti, které mi on předá. Inu začal jsem a tak výcvik může pokračovat v systematičtějším tempu. Tentokrát probíhal výcvik v starém chrámu ? ne spíše dlouhá vysoká chodba se sloupořadím jakoby Egytského rázu … můj učitel pokynul a ze zdí začali vyskakovat Tindalové … byly trochu do růžova skákali trhavímy pohyby a byly jako masa … proskakovali sem a tam skrze hmotu. Nevěřícně jsem se zeptal tohle jako mám ovládnout ? Učitel řekl jistě … začal jsem se učit upřímě spíše je ovládat učitel který jen ladnými pohyby ruky udával zvířatům příkazy. Takto jsme prošli koridor této zapomenuté chodby a můj výcvik byl pro dnešek u konce.

Kapitola IV. Neznámá sigilie

Když jsem psal tyto řádky probleskla mi hlavou nová sigilie tentokrát mnohem složitější ale povedlo se mi jí zachytit ještě nevím čemu náleží ale zjistím to.

neznama sigilie

Bylo to v momentě kdy jsem psal o svém učiteli jak je rád že jsem začal psát knihu a že teď bude informací mnohem více. No zdá se že své slovo plní. Sigili jsem udělal tak přesnou jak jen jsem dokázal. Vnitřním znakem jsem dodělal každou linku. To čím jsem si naprosto jist je pentagram. Ostatní je jen interpretace. Tak jak jsem byl sto.

Kapitola V. Odchyt nižžších tvorů vnějších

Pokud ochočiti si chcete ty jež dlí za prahem jež formu éterickou mají a jejich podstata jest astrální. Tehdy připravte si zrcadlo staré a dvě svíce. Zapalte svíce po stranách zrcadla a meditujte při upřeném pohledu na plochu zrcadla. Po té co do stavu meditačního řádného dostanete se zaříkání Yog Sothoth a Daoloth a znamením na levé ruce ku otevření brány vyřkněte slova. V čase kdy zrcadlo přestane jeviti se subtilním, ale spíše bude vykazovat formu kapalnou tehdy nad něj svou pravou ruku dejte. Stále se znamením na ruce levé. Až se vaše tělo jemnohmoté sladí s energii zrcadla ponořte svou éterickou ruku do zrcadla a čekejte až se nějaká z entit chytí. Tehdy když ucítíte jemné pulzy vytáhněte ruku svou a stvoření astrální do sféry naší. Uctivě se chovejte a nejevte nepřátelské úmysly neboť jinak se zlou se potážete. Pokud stvoření bude spolupracovat chtíti tehdy ho nechte létat v prostoru. Pokud nebude chtíti navraťte ho sami do jeho sféry. Poděkujte a zaříkáním ku brány zavření a znamením na levé ruce vytvořený portál zapečeťte.

Note: Ku vytažení z habitatu větších tvorů jest zapotřebí použít obou rukou. Na pozoru se mějte před enormními bytostmi jež obývají sféry vnější.


ForumKontakt
spodnilista