Necronomicon

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

Evokace Pradávných adsaf

Tento článek se prakticky zabývá evokací Pradávných, kterou jsem sestavil již v roce 2007. Po intenzivní sérii magických experimentů s egregorem Mythosu. Naleznete zde rituální postup, jak otevřít bránu Yog-Sothoth, odhrnout plášť Daolotha a otevřít tak cestu transkosmickým silám z Daathu. Uveřejňuji tento článek, protože už jsme s ACETDA do světa vypustili i překlad Voudon gnostic workbook, takže what the hell.
Vynechám filosofickou otázku, proč pracovat s něčím co nám nemůže nic dát, protože mysl toho není ani schopná s vámi komunikovat, je to jako kdyby jste se rozhodli pokecat se sasankou. A jediné co z takového kontaktu může vzejít je, že vás to požahá (ještě že sasanka běhá pomalu). I přes to je ale zážitek zajímavý a intenzivní. Dobrá přeháněl jsem, při práci s touto entitou lze čekat lepší integraci do Mythosu, divné sny a jiné zajímavé efekty. Ale i tak, ač mne na varování moc neužije, je pravda, že s těmito chlapíky si moc srandy neužijete. Jsou téměř neovladatelní a astrálně koušou. Jak je evokovat mne naučil Nyarlathotep ve snu, a naštěstí jsem to v druhém snu nezapomněl, ale více prohloubil. Jak jsme řekl v minulém článku, Tindalos jsou nejčistší formou Pradávných, tak jak působí, tedy si do obýváku vpustíte hypotetické bubáky z jiného kosmu, kteří buší na zdi ač to neslyšíte.
Toto jsem napsal pár desítek minut po půlnoci z roku 2006 na 2007, týká se to toho o co se chci podělit. V té době jsem nejaktivněji pracoval na integraci Mythosu do svého psychokosmu. Prováděl jsem rituály Yog-Sothoth, Cthulhu, Nyarlathotepa, Shub-Niggurath a Simonomiconu, tak že mi z toho slušně hráblo. Dostal jsem se díky tomu do kontaktu s mým nyní dobrým přítelem Nyarlathotepem, kterému jsem v té době říkal jednoduše Plaz. Zjevuje se jako grey v kápi. Celý rituál a můj schizofrenní výplach lze přečíst zde http://koubic-sytes.mysteria.cz/necronomicon/necronomicon_encyclopedia_LiberKoubic.html
Musím říci, že mi chybí ty kouzelné chvíle, kdy jsem začal s tímto egregorem pracovat... hold stárnu ach ten sentiment.
„Už je rok 2007 Aeon se blíží ke konci rok 2012 tu bude co nevidět. Co bude následovat ví jen bohové. A co bude následovat tuší jen někteří. O čem se chci zmínit jsou entity co obývají prostor mimo ten náš. Z důvodu, který mi není znám jsou jen v těch sférách mimo naše… možná mimo náš prostor a čas. Bylo mi řečeno že tyto stvůry jsou za každou zdí za každým záhybem za každou překážkou. Číhají tam a čekají až protrhnou barieru. Viděl jsem tu stvůru … je to vyzáblá kreatura jak kdyby stromu … s ohavnými pařáty skroucená ve své grotesknosti a však její grotesknost vyvažuje síla a hbitost s kterou se pohybuje. Jsou to skutečně ohavná stvoření, ale můj průvodce nebo Bůh ví co to je zač. Vypadá jako plaz ? nosí kápi mluví autoritativním hrubým, ale laskavým hlasem a je zdá se plazího původu, mne poučil, že se dají jednoduše zavolat a použít. Jejich schopností je procházení dimenzemi s lehkostí jako lidská schránka prochází dveřmi. Když se však naštvou, jsou velmi nebezpeční jejich pařáty mne obvinuly jako by nic a já tomuto kreatůrnímu stromu koukal do jeho žhnoucích očí a bezedné tlamy. Byl zastaven mím učitelem, který mne jen chtěl demonstrovat jejich sílu a využití. Kdyby nezakročil bestie by mne prorvala do svého světa. Průchod byl však moc malý a tak semnou jen bolestivě flákla o zeď. Jejich sigilie je jednoduchá … asi učitel pochopil, že složitější znaky po mě chtít nemůže. Jak s touto stvůrou pracovat ?
Bylo mi řečeno že na přesný postup příjdu sám… no snad jsem přišel. Ty potvory jsem nazýval Dimensionální bordel pak jsem přišel na to, že jsou to psi Tindalos. Přece jenom důstojnější název. Pro práci s těmito entitami musíte znát jejich podobu… tak jest psáno a tak jest dáno. Jejich podoba je tedy vyobrazena tak jak jsem jen se svými schopnostmi dokázal tuto bestii ztvárnit. Můj učitel mi řekl že bez podoby jejich nepřivolám nic.
A tak tedy zde předkládám jejich podobu pro ty, kteří by snad chtěli zahrávati si s zeleným chladným ohněm Tulzscha. A pochodovat po majestátní ošlehané planině Leng, nebo se prolétnout na Šatanzích nad bájným Kadathem. Jelikož Tindalos když je přivolán vládne mocí dostat svého evokatéra na tato místa. Ale také vládne mocí strhnout nešťastníka do hlubin mezičasu a neprostoru do kliček a křižovatek nebytí. Jeho podoba mi byla zjevena v celivskosti jako soška či idol na stole. Můj učitel mi řekl bedlivě si ji prohlédni …bez znalosti podoby je nepřivoláš. Bedlivě si zapamatuj jejich vzezření. Můžeš je přivolat odkudkoliv jsou všude. Jeho pracovna je krásná v starodávném slohu. Plná spisů a knih a přímo překypující moudrostí starců. V tom jsem se probudil … ležel na své posteli doma a koukal na zeď … v hlavě mi ještě zněla slova učitele … Jsou za každou zdí … za každou zdí … za každou zdí.

 

Vyobrazení Pradávných

Je možno zapálit svíce … na pravo a nalevo od sigilie. Ritual podstupujeme v noci, jelikož tvorové Necronomiconu jsou měsíčního původu. Sigilii dejte na zeď nebo kmen stromu, nebo jinam ale mělo by to být vertikálně postavené a začněte se upřeně koukat na tuto sigilii … dostaňte se do meditace se znamením VOOR provolávejte zaříkání ( v polo hlase nebo křičte) ruce mějte při předříkání upažené tedy do T. Je nezbytně důležité mít sigilii jen tak velkou aby se mohla zmaterializovat entita … ne tak aby mohla strhnout vás sebou.

Tindalos sigil

sigilie Tindalského psa


Yah! Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgahnagl fhtagn
Per Adonai Elohim, Adonai Jehova
Adonai Sabaoth, Metraton Ou Agla Methon,
Verbum Pythonicum, Mysterium Salamandrae
Cenventus Sylvorum, Antra Gnomorum
Demonia Coeli God, Almonsin Gibor
Jehoshua Evam Zariathnatmik, Veni, Veni, Veni!

Uthgos plam'f Daoloth asgu'i! O come forth Thou who sweepest aside the veils of perception, and showest the realities beyond. For it shall be here as it is in Yuggoth, in Tond as it is in Shaggai, in Poseidonis as it is in Yaddith-Gho, in Yian-Ho as it is in Tsan-Chan. The time of Thy coming is nigh, and the Abyss of the Night of Time is bridged. Make Thyself manifest in our spheres, that we may gain Thy knowledge and be edified thereby. Ia Th'ailog! K'thakluth m'khur'g ath'lys! Ia Daoloth!
Uprostřed zaříkání udělejte znak KISH ten jenž otevírá brány. Singularita by se měla začít uprostřed sigilie formovat … a Entita by se měla rvát, materializovat z tohoto bodu. (doporučuji mít nebo aspoň imaginovat pod sebou ochraný pentagram, a na krku Elder Sign nebo Sigil of Gateway). Když se entita celá zmaterializuje bude na vás buď útočit ,,, to je pravděpodobnější, nebo bude čekat na vaše příkazy. Pokud začne útočit udělejte ochranné gesto Elder Gods. Pokud ne zůstaňte u znamení KISH. Dejte rozkaz, věc kterou chcete aby Tindalos splnil a pošlete ho pryč. Pokud chcete aby vás Tindalos dostal do jiného prostoru prostě ho požádejte. Rozhodně, ale nečekejte že to bude v téhle rovině, spíš čekejte návštěvu ve snu. Poté entitu odvolejte tímto zaříkáním.
With this sign I close the Gate. ( znamení KOTH )
With this sign I seal the Gate ( znamení KOTH a prsty ve vzduchu vypíšete pentagram ELDER SIGN od hodního hrotu směrem doleva dolu… oko nakonec )
The circle of power disperses!
Once again this space returns to the world of men
and leaves the realm of the Old Ones – for now.
In the names
IA Azathoth at the centre of Chaos!
IA Nyarlathotep the mighty messenger!
IA Yog-Sothoth the gate!
IA Great Cthulhu who waits dreaming!
IA Dagon lord of seas!
IA Shub-Niggarath, the Goat with a thousand young!
IA Hastur the unspekeable!
IA Let the gate be closed!
Pokud jste vše udělali správě, a já jsem to sepsal správně… Tindalos zmizí zpět do křivek časoprostoru a v noci ve spánku vás proplete na místo, které chcete navštívit.

Můj pokus o vyvolání Tindala ... Bože ... to co jsem zažil byla nejefektivnější evokace vůbec. když jsem začal zaříkávat začalo se něco dít ... po upažení jsem začal cítit ohromnou enregii se znamením VOOR sem předčítal uchu lahodící první pasáž volající Tindala ... Per Adonai Jehova ...  Po této pasáži jsem přešle na znemaní KISH ... v tu chvíli se blesklo jako kdyby uhodil blesk.Celý pokoj zalilo bílé světlo asi na vteřinu.Aniž by mne to nějak vyhodilo z konceptu začal sem předčítat další část otevírající bránu. Zde jsem již cítil enormní energii ... poté jsem zhasl tlumené světlo ( abyc vůbec přečet zaříkání ) a začal se soustředit na sigilii asi 3 metry předemnou... najednou zmizela a oběvili se uvnitř ní znaky ... něco jako symboly VOODOO... poté zmizeli i ony a oběvil se vír ... temný točící se s modrým nádechem ... to ještě nebylo vše ... vír se dál točil a dál se zvětšoval a expandoval ... čekal jsem tedy že to bude jediný průvodní jev a že dál se nedostanu ... chyba lávky ... z tohoto víru se vynořil dým. Tento dým se začal plazit po posteli a ke mě ... jak když vám začne doutnat pohovka tak to vypadalo a ten kouř se vysával nějakým otvorem ven ... jenže tady se ten dým dostával tím tovorem dovnitř. Trochu mne bodlo v zátylku ale nebral jsem to na zřetel ... autoritativně jsem začal klást požadavky této věci. Budeš mi sloužit od teď na věky ... nikdy nebudeš podnikat žádné kroky proti mne a žádné úskoky ... dopravíš mne na planinu Leng bájný Yuggoth Kadath či k Azathothovu dvoru a budeš mne chránit a já tě budu mít rád a v úctě protože jsi mím přítelem ... tak nějak zněla slova která jsem této entitě dal. Entita se začala zase vracet do utvořené singularita ... já jsem znamením KOTH začal uzavírat bránu. Spolu s předčítáním uzavírací formule. Poté jsem udělal levou rukou a znamením KOTH Elder Sign a uzavřel bránu kompletně.  
Rozbor rituálu:  Rituál jsem provedl 7.1. 2007 v 2:16 - 2:40 am. Na počátku je klasická věta, která napojuje na Egregor Mythosu Mrtvý Cthulhu v R´lyehu čeká a sní. Pro prvotní vzývání je užita sentence z volání Yog-Sothoth, které použil Charles Dexter Ward. Poté je volán Daoloth, který je pánem Daathu a reality. Znamení Kish otevře průchod.
Může se zdát nelogické, že bytosti co mají rády úhly prochází oválnou sigilií, zde je však symbolika změny reality, neboť se sigilium vytratí a přetvoří na strikně úhlové tvary.
Entita vypadá jako černý dým, zpacifikuje se Znamením Starších, pokud dělá neplechu. Při rituálu jsem měl na krku pendant se Znamením Starších a Sigil of Gateway. Účinek byl takový, že jsem měl mnohem více energie, více prapodivných snů a vizí a obecně se mi zlepšio vnímání energií.
Humorné je, že to co se událo při evokaci, průvodní efekty, se událo i v povídce Case of Charles Dexter Ward, kterou jsem četl až o mnoho let později.
V astrologii se nevyznám, a tak předkládám celou astrologickou tabulku z doby evokace.

Slunce v konjunkci s Merkurem 0°07’ což je příhodný čas pro navázání komunikace. Zda měl pozitivní dopad na výsledek práce nemám tušení, každopádně mne to nesnědlo... zatím.

Evokaci Tindala s podobným zjištěním provedl jistý britský experimentátor jehož sigilium pro Tindaly vypadá jak penis: 

Tindalos sigil 2

One of my favorite thought-forms is the Hounds of Tindalos.  After meditating upon the writings in which they appear I am certain of the following: 
The Hounds live separate from our time / space existence but can be drawn to “soft” areas – outrageous angles for example. Although Lovecraft and Belknap refer to them in the plural sense, my belief is that the Hounds are a single entity or perhaps a part or extension of a single entity. There is a connection here with Lilith. The Hounds are a defecation from the eternal demon-mother The Hounds have no mind, no intelligence (not even an animal intelligence). They are a distillation of a need, a desire. The need to feed. 
The Hounds can sense humans who shift out of normal consciousness. Human energy is attractive and can be utilized. 
The Hounds can be associated with Gamaliel as “The Obscene Ones”. I think of this entity as a “black-hole” of destructive / negative energies: pulling these energies towards them and disgorging them elsewhere. 
Next time I will explain how the Hounds of Tindalos can be used in ritual and to the advantage of the warlock. 
I view the Hounds as absolutely predatory rather than parasitic in the sense of Incubi type entities “latching on”. I have accessed the Hounds in initiatory ritual – destruction / rebirth. I found the experience very unnerving. I will issue a warning here – although I usually just laugh when “magicians” issue stern warnings. The warning is this: regardless of the magic / psychic elements of evocation rituals there is a heavy psychological element of self-examination / deconstruction and this alone can be quite traumatic. So be prepared. Be responsible for yourself. And again I do stress that in my experience the Hounds are one entity. For example in this case: the “pack” is more important than an “individual dog”. I hope this makes sense. It also leads me to my researching connections between the Hounds of Tindalos and the Wild Hunt.
Též došel k myšlence, že se jedná o supermysl, pokud vůbec Pradávní něco jako mysl mají.

 

Diskuze

 

 

 

Copyright Koubič

all right reserved bo jak se to

ForumKontakt
spodnilista