Sigilizační metody Neoaeonské

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

 

Neoaeonská metoda sigilizace adsaf

Sigilia jsou známa od nepaměti, jedná se o nejrozšířenější metodu. Už dříve se říkalo čarování, tedy čárování. Za pomoci umu vytvořené obrazy ku volání entit, či magickým potřebám. V dnešní době, však jsou zastaralé metody kreslení na papír nedostatečné. O magii Mythosu to platí obzvlášť, však kdo by evokoval Yithy pomocí čar na papíře? Cthulhu žije v neeuklidovském R'lyehu, Asenath si přinesla z astrálních tripů šutry jejichž geometrie není na zemi k vidění. Daoloth se volá pouze za pomoci obrazu, jež přesahuje třídimensionální realitu.

Kdo by chtěl volal Pojídače prostoru chabou čáranicí? Jak simulovat N rozměr si řekneme v tomto článku, stejně jako další možnosti jak tvořit sigilia hodná Nového Aeonu.

Při kontemplování, nad vytvořením N rozměrných sigilii, která by vystihovala neuchopitelnost entit Mythosu a samotné víry, jsem vytvořil takzvaná

Hyperkubická sigilia: za pomoci staré metody anaglyfu. Výhoda těchto sigil spočívá v jejich podvědomém působení na psýché člověka. U anaglyfu dochází k zmatení zrakového centra mozku. Nevýhodou je pouze to, že musíte mít brýle s Cyan magenta, či jiným kompatibilním duem folii. Tohle však stojí ani ne 30 Kč.

Sigil flash

Toto je můj experiment s různými metodami hyperkubické sigilizace přímo do textu.

Sigil flash

Druhá metoda, mnohem pracnější, spočívá ve vytvoření stereoskopického vjemu přímo ze samotného textu. (tohle je přímo na šavle hod) Ku testům jsem použil svůj překlad Flood z mytologie hry Halo.

Chromadepth je jinou, avšak podobnou metodou. Nevýhodou je, že takové sigilium lze funkčně použít jen proti černému podkladu. Jeho technologie jsou však mnohem dál než u anaglyfu.

V poslední době se s 3D roztrhl pytel, kdo viděl Avatara na polarizačním plátně chápe. Tyto technologie jsou ale zatím tak drahé, že jejich aplikace bude možná až za několik let. (pokud nejste milionáři, pokud ano, prosím kupte mi 3D televizor, dvě promítačky a polarizační plátno, brýle si už dokoupím sám stojí nanejvýš 200Kč)

Flash sigilia: na monitoru vytvořená animace, jež jednou za čas problikne tak aby se sigilium na čas vypálilo do sítnice.

Sigil flash

(rychlost je v gifu mnohem menší, pro odpálení pekla je třeba nastavit 0 sec na 0 sec v gif editoru)

Pokud se rozhodneme užít subliminálního problikávání, není moudré nastavit frekvenci blikání příliš vysokou, může dojít k tomu co se stalo dětem v Japonsku při sledování Pokemonů, epileptickému záchvatu. Jinak pro subliminální působení je třeba obrázek o délce jednoho framu 0,03 vteřiny. Proto je třeba kódovat video v framerate 60 a výš.

Vypalovací sigilia: Tohle je dosti podobné klasickému Ježíši na kříži, teda na zdi.

adsaf

Jen místo Ježíše budeme projektovat sigilia, nemusíme tedy tvořit kaňky jako je na přiloženém obrázku, nejde nám o konstrukci obrazu Ježíše, ale jednoduchého sigilia. Takové sigilium by mělo při správné konstrukci působit jako dobrá pomůcka.

adsaf

Tohle se dá použít i jako méně zabijácká metoda koncentrace, než je zírání na plamen svíčky. Jehož obraz musíte udržet po zavření očí co nejdéle.

adsaf

Holografická sigilia: pomcí složité konstrukce vytvořit holografický obraz. Zde působí hlavně ona koncentrovaná matematická práce. Tato metoda je však opravdu náročná. Tuto metodu předkládám pouze jako Teorii (nejsem dobrý matematik a klepou se mi ruce).

Hyperkubická, Flash a Vypalovací sigilia působí hlavně ve fázi projekce, jako vypalovač do podvědomí. Holografické sigilium pak působí hlavně při samotné jeho tvorbě.

Dodatek: Se Flashovacími sigilii lze dělat zajímavé psí kusy. Protože se obraz vypaluje na sítnici lze tak stvořit pomocí složitějšího řetězce komplikovaná mnoha vrstvá sigilia.

Zde předkládám možné sigilium Daolotha. Jedná se o rozebrání Penroseho trianglu. Též je možné pokusit se sestrojit v 3D obraz Daolotha, půl sféry s plastovými tyčemi pokryté stále vidoucími světly (dle popisu Campbella). Pokusit se stvořit optický klam jako je Penroseho trojuhelník, dodat tomu anaglyf a ještě flashovat. Tohle bude hodno Mythosu a nejspíše se už při samotné tvorbě zblázníte (stejně jako hrdinové Render of the Veils)

Sigil flash

Jak si můžete všimnout, po delším zírání dostávám triangl plastičnost. Pokud se pustí sekvence v editoru s 0 sec je vjem totálně vražedný. To mi připomíná, že všechny metody co jsem vymyslel vyvolávají když nic většího aspoň bolesti hlavy, očí a nutkání blít.

Sigil flash

Asi nejsem sám, komu došlo, že Chaos Star je ve skutečnosti symbolem N rozměru.

Sigil flash

 

 

 

by Koubič
ForumKontakt
spodnilista