Telekineze

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

 

Telekineze adsaf

Když bych měl pojmout tuto sekci chronologicky podle složitosti zvládnutí úkonů. Dozajista bych dal na první místo právě telekinezi. Věřte mi snadnější věci v okultismu ( paranormálnu) nenajdete. Je to odrazový můstek pro jak to říct … no pro to aby jste jako řádní materialisté dostali pořádnej kopanec do držky a zbortili se vám vaše úžasné materialistické hodnoty. No a pro vás idealisty … kteří už teď věří že to je možné… vy máte tu výhodu, že až se vám to povede nezbortí se vám zem pod nohama. Vím o čem mluvím zažil sem takových příkladů již celkem mnoho. Takže i vám materialistům, které tak z duše miluji … i vám se to povede protože to je snadný. Tak konec výlevům jsem tady abych vás něco naučil …

 

Co to je ?
Co je telekineze, myslím že je málo lidí, kteří se s tímto pojmem ještě nesetkali, a však jaký bych to byl pisatel kdybych neposkytl aspoň základní info. Takže telekineze je pohybování předměty na dálku silou vůle. Je to docela jednoduchá dovednost, pokud se jedná o lehké předměty. Zapomeňte na to, že za pár let budete nadzvedávat lokomotivy, nebo tahače… z tohohle vyrostete hodně rychle. ( teoreticky by to taky šlo, ale … no až začnete s TK pochopíte) Upřímně brzo pochopíte i to, že pro ten ovladač od videa budete muset tak či tak dojít a že pohled ala Jedi vám pomůže asi jako automat na kondomy ve Vatikánu.

Jak to funguje ?
Dámy a pánové jak funguje telekineze ? Je mnoho teorii, a já mám tu svojí o kterou se tady s chutí podělím a dám tím hlavu na pranýř. Když uvážíme, že mozek využíváme na nějakých 10 % tak jeho nevyužitý potenciál je nezměrný. Jsou i zkazky, že to vůbec není pravda a mozek pracuje na mnohem větší obrátky  … a že funguje jako hologram, no to nemění nic na faktu že tam pořád jsou „nevyužité“ sektory. U telekineze bolí každého praktikanta specifická část hlavy. Je to dost nepříjemné, ale popisovat to tu nebudu abyste si to nevsugerovali. Tato část hlavy tedy nějakým způsobem více pracuje. Dobrá takže máme zodpovězenou otázku odkud ta síla pochází teď ještě co za sílu to je ? Další má uhozená teorie založená na empirii. Když tedy máme mozek nastartovaný začneme imaginovat jak nějaká síla působí na předmět, kterému chceme vnutit svou zákeřnou vůli. Tato imaginace automaticky inicializuje podvědomý proces kumulace energie. Tato energie můžou být volné částice, které prostě mozek použije zhustí na dané místo.(viz PSI BALL) Tedy částice začnou tlačit na předmět dochází k interakci a předmět se k našemu velkému údivu ( hlavně ze začátku) hýbe a dokonce i tam kam chceme mi ( to je ještě větší údiv). Z toho já vyvozuji hodně velký potenciál mozku… přímo nekonečný.

Jak na to ?
Pro trenování telekineze je potřeba něco čím budeme hýbat.
Pro začátek radím Psi Wheel ( návod na jeho konstrukci je po celém googlu)


Trening spočívá v tom, že se koncentrujete na jeden z rohů Wheelu a imaginujete si, že už se otáčí ( dobré je představit si že z vašich očí jdou energetické rázy a ty se hromadí na rohu Wheelu a pomalu ho roztáčí), nebo použijte pro směrování energie ruce dejte je tak aby se nedotýkaly Wheelu a energii z nich tlačte na roh . Dojde k něčemu co se dá přirovnat napojení
jako vždy se jedná o velmi specifický pocit stav nebo jak to nazvat. Prostě se spojíte s předmětem ... a teď budete rádi když se vám bude točit  na jednu stranu. Poté to samé až na to že budete imaginovat a přát si aby změnil směr rotace ... také s ním můžete kolébat.
Toto cvičení je hlavně sranda :) to nepochybně, také u vás prohloubí koncentrační schopnosti a kontroly sebe. Pokud se vám nechce se každý den napíchnout na připínáček Wheelu tak si můžete někam zavěsit párátko a prostě s ním točit. Nejlépe někam kde ho nebudou ovlivňovat vnější vlivy. Totéž platí o Wheelu. Když budete pokročilejší zkuste Wheelem točit přez sklo.
Další cvičení už jsou řekl bych  hlavně otázkou představivosti čtenáře. Hrajte si a užívejte si toho zvláštního pocitu :)
Trenovat se dá fakt na čemkoliv a kdekoliv.
ForumKontakt
spodnilista