Hrad Houska

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

Výprava za neznámým pečivem adsaf

ACETDA - RIT research & investigation team

Hrad Houska a cesta za jeho taji

Den  1.
Po vskutku namáhavém výběru šatstva, odvíjejícím se na mé hmotnosti a lamentování, že nevím kde mám kšandy. Jsem konečně připraven v plné zbroji. I když plandavé. Škoda že pásek neposkytuje takovou oporu pro kalhoty, jak bych si přál.
Je velice škoda že VZH i Jiří nemohou jet. Ale s Nelou věříme že přežijeme. GPS s námi. Je 8:16 am vstával jsem v 7:00.
Po strastiplné cestě za jídlem a pochopení, že v McDonalds oběd nedávají v době snídaně. Jsme konečně v 11:00 na Nádraží Holešovice netrpělivě očekávajíc autobus do Dubé. Můžeme jen doufat, že Adar nám bude nakloněn a burácivá bitva s Anzuem se odehraje daleko na horizontu.

potvory ve sklepě

Nádraží v Dubé úsměv na rtech 12 km to je hračka ... ha

potvory ve sklepě

už kousek od Dubé jsme nalézali astrální šmejd všude možně

potvory ve sklepě

Prosili jsme Yog Sothoth o postel ... postel tedy nalezena avšak nevyužili jsme ji

potvory ve sklepě

prosili jsme o křeslo ... křeslo bylo nalezeno na křižovatce u silnice poté pácháno zlo na projíždějících a fotoaparátu viz

potvory ve sklepě

potvory ve sklepě

potvory ve sklepě

a konečně umírajíc s nepřítomným pohledem jsme dorazili k Rohlíku teda Housce

potvory ve sklepě

Pivo na Housce

potvory ve sklepě

idiot na Housce

potvory ve sklepě

Houska na Housce s idioty

 

Tento zápis je psán z Koubičova břicha, tedy VZH nejen ty jsi psací stůl. Naše kalkulace času potřebného k dosažení Hradu Houska byla velice milná. Bylo to dopordele daleko šli jsme doprdele dlouho a bylo to doprdele vysoko. Naskýtá se otázka zda hrad Houska je opravdu tak mystickým místem, nebo je mystická ta dlouhá zkrvená svinská cesta která sama o sobě aktivuje třetí oko vlivem vyčerpání. Dalším možným rozřešení záhady fotek může být, že lidé jsou po absolvování zasraného kopce tak vyřízení, že neudrží fotoaparát v klidu a tedy fotografie jsou rozmazané. Exkurzi jsme prošvihli o pár vteřin když jsme zvolili místo prohlídky pivo. Základní tábor jsme rozdělali nad možnou dírou do pekla cca 300 metrů od hradu. Zatím nebyly v okolí pozorovány žádné zvláštní úkazy a astrální manifestace. Ač cesta sama o sobě byla energeticky vyčerpávající a tedy je možno žo jsme velmi sensitivní. Koubič říká že je na čase nasadit si trenýrky i když si jde hrát s koulema. Koule se jeví jako velmi nebezpečná hračka.

potvory ve sklepě

Je 20:30 na tuto dobu je v létě až nezvyklé šero. U Díry jsou stále zřetelnější úkazy astrálního působení ve formě veliké bílé mlhy. Žádné pocity nepříjemné ani jiné z tohoto místa nepramení. V cca 20:45 jsem počal z hlavy inkantace na Prastaré s pendantem Black Sun slovy Per Adonai Jehova, Dies mies … IA IA manýrizováno vokalizováno stále dokolečka, poté provolávání jmen Vnějších Bohů. Změněný stav vědomí ve formě, že mi bylo fuk že stojím a bolí mě nohy Nela vše fotila v momentě kdy jsem se snažil přitáhnout ke mně astrální entity pokus velice úspěšný viz fotodokumentace.

 

Noc na Housce začíná

potvory ve sklepě

potvory ve sklepě

potvory ve sklepě

oběť ve formě špekáčku který jsme potom sežrali ... oběť byla nakonec splacena tím že jsem se spálil o klacek kterým jsme opékali, špekáček mi spadl 3x na zem a chutnal jako hlína a spálené listí

potvory ve sklepě

parodie na církev satanovu a jejich foto ... zde jsme evokovali Prastaré ... zvláštní že ... ehm

potvory ve sklepě

A Evokace taky

a tady začíná peklo

a ta méně akční část každé magické operace ... psaní protokolu podle Nely zde vypadám jako Šílený Arab¨


Post skriptum: Nejen že nevidím na to co píšu ale ještě nás celou dobu ruší techno party. Doplněk: při cestě jsme našli cca 3 chcíplé hady z toho jeden byl vzat do batohu. Po poprosení Yog Sothotha  jsme narazili na postel i křeslo viz fotodokumentace. V noci jsme spali střídavě a střídavě bděli, ne z hrůzy ale ze zimi. Nevíme zda jsme způsobili jisté bouchání do stanu u našich hlav nebo to bylo způsobeno prdíky z astrálu. Stejně tak nevíme kdo mluvil hatmatilkou zda já ve spánku nebo prdík z astrálu. Před usínáním jsem viděl hypnagogic viz příloha. Portál skrze prostor objevoval se ve vzduchu mezi stromy a po celé zemi.

Den 2.

potvory ve sklepě

Díra do Pekla Koubič v pozadí Díra do Pekla

Po návštěve hradu Houska. Komora svatyně bránící peklu dostat se ven je prosycena energii která velice krásně krade energii návštěvníkům. Pocity závratě bolesti hlavy, pocit jako by jste spadli do vody a topili se. Úkazy visualní hlavně pod freskou s prdíkem s lukem.

potvory ve sklepě

potvory ve sklepě

tady nám to kurva sluší Brána do Pekla na nás má blahodárný vliv

potvory ve sklepě

Že se jedná o Urban Myth že je hrad vystavěn na rovině jsme si mnohokrát ověřili jako krutý myth. Jedná se o kec který šíří a propagují ti kdo dojedou až k hradu vehiklem. V hradu lépe řečeno svatyni přípo pod tajemnou freskou je nasyceno  astrální materii. Při prohlídce jsme se ztratili skupině protože jsme chtěli v klidu zkoumat svatyni. Naštěstí skupina po chvíli bloudění nalezena. Pověst že do kaple nechodí psi též padla protože před námi jistýý muž s klidem vstoupil do svatyně v doprovodu svého psiska který též klid opětoval. Hrad byl pln obrazů jak vyšitých z Lovecrafta, zda jsou inspirovány vizemi z Hradu není jisté. Kastelán říká lat mu napíší ti kdo se budou chtít podívat do Pekla tedy cesta bude při vhodné příležitosti zopakována.

potvory ve sklepě

potvory ve sklepě

potvory ve sklepě

Konečně doma: po strastiplné cestě jež jsme absolvovali střídavě bos a střídavě polobos a střídavě botoněco. Jsme šli s totálním vyčerpáním vstříc autobusové zastávce a stále nedosažitelnějšímu autobusu. IMProvizovat jsme začali po několika hodinách a začali jsme stopovat auta stejně tak jsme začali IMProvizovaně zpívat Cthulhu songy viz příloha. Chtěl bych poznamenat že míry vzdálenostní jsou v gůče středočeské nanejvýš podezřelé.  3km je v řeči cizinců něco kolem 5 – 7 km takže vzdušné zámky, že  spása čeká nás za 1,2 km byly zbořeny po té co jsme ušli km tak 5.
Pro ty kdo jsou idioti a chtěli by vyrazit ven. Koupě Aloe za 60 Kč není dobré pití protože s myšlenkou že při jednom loku zacinká 10 Kč se nedá žít. Obuv ač se zdá dobrá není jisté že bude dobrá i po 20 km. Do masa rozedřené nohy jsou důkazem. Vracet se z prdele světa DOMŮ v neděli je ještě větší kretenismus než  strkat si do prdele ohňostroj. Autobus když jede tak ve všední den a to prvně v 10:00 a druhak v 17:00. Fakt že jsme n ad Bránou do Pekla spali jak zabití mne utvrzuje o našem stále vzrůstajícím šílenství.

 

Songy stvořené za pochodu prozpěvované na celé Severní Čechy.

Severní vítr
Severní tundra je krutá počítej Elder Thing s tím
Žijí tam zmrzlí šogoti a chtějí jen tebe sníst

Buráky
Když Cthulhu válčil s MI GO a zem šla do války
Na polích místo bavlny teď rostou šogoti
Ve stínu R´lyehu vidím z jihu Byakhee
Jak flákaj se tam s pérem a honí čuráky
Hej hou hej hou nač chodit do války
Je lepší v R´lyehu sedět a kouřit čuráky
Hej hou hej hou nač chodit do války
Je lepší v R´lyehu sedět a honit čuráky
Až tahle válka skončí tak pokud budem žít
Budeme se modlit zda nás Cthulhu políbí
Až se nás zeptaj hrdino cos dělal za války
Já honil jsem si péro a kouřil čuráky

Pověste ho vejš
Za chapadla vejš ať se houpá
Za chapadla vejš ať má dost
Za chapadla vejš ať se houpá
V R´lyehu byl jenom host
Za to že byl jinej
Že chapadla měl rád
Že smrděla mu prdel
Hygieny se bál

 


ForumKontakt
spodnilista