Lovení bubáků

news

NecronomiconRecenzeArtHDPOdkazymapa Koubič Sytes

Necronomicon rozcestník

Lovíme bubáky adsaf

Svět astrální je stejně skutečný jako svět hrubohmotý. O jeho existenci se však jen těžko shání materiální důkazy. Velká část badatelů paranormálna zasvětila život takzvanému ghost hunters. Lovci duchů s moderním vybavením vyráží na místa s velkou paranormální aktivitou a fotí a nahrávají jako zběsilí. Když jsem ještě chodil na první stupeň základní školy bylo toto mé vysněné povolání.

Základním vybavením takového  ghost huntera je fotoaparát, diktafon.Krom toho určitě baterka, protože tam kam se leze za vidinou fotek je tma jak v kobkách Zinu.  Může být přítomna i kamera. Termovize, indikátor změny napětí atd.

Lovení se dá rozčlenit na několik subkategorii,

Auditivní
EVP neboli Electronic voice phenomena vymyslel Tomas Alva Edison na sklonku svého bytí. Věřil že hlasy mrtvých lze zachytit na elektronickém přístroji. Jelikož vše je vibrace je tato myšlenka uskutečnitelná. Tohle je asi nejsnadněji uskutečnitelné protože na to stačí jen blbý diktafon za pár šupů. Dokonce i mikrák od počítače.
Jde o to rozladit rádio nebo jiný podobný přijímač tak aby jste měli jistotu že na této frekvenci nehraje nic ani rádio Kiss nebo Vltava pouze šum. Pak jen pustíte nahrávání a následně zanalyzujete. Lepší je dle mého soudu u nahrávání být ale nemluvit samozřejmě. Meditovat a volat v duchu entity aby přišly a řekly … třeba Ahoooj. Někdy jsou průvodní jevy docela zajímavé. Stalo se mi že při jednom z pokusů jsem slyšel zřetelně z šumu pláč a nářek ženy. Ten však na pásce pak nebyl ale byla tam zpráva „Jsme tady“ nebo něco v tom smyslu.

Visualní
To co platí o EVP platí i zde. Vibrace které oko nezachytí ale foťák ano. Taková náhražka za špatně seřízené třetí oko.
Potřebujete fotoaparát na kameru se mi nikdy nic zachytit nepovedlo ale možná to je tím že je kamera značně nekvalitní. Pro focení „bubák“ nebo jak já říkám astrálního šmejdu je vhodno jít tam kde astrální šmejd rád přebývá. Takže hřbitovy, magická místa, místa neštěstí Koubičův byt.

potvory ve sklepě

Gnom. Sn. ze dne 4. XI., žl. filtr, sv. 4,5, kuř. zem., exp. 1/200 vt. ve 23 hod., 5 operatérů.

již kultovní foto gnóma od Horev klubu převzato z grimoar.cz


Pokud toužíte po celém sjezdu potvor proveďte rituál jenž je přivábí. Jistý Sargel18 se na tuto techniku přímo specializuje a na jeho stránkách je opravdu vidět mnoho. Potvory visualizuje pomocí vortexu což se dá považovat za něco jako astrální vír nebo průchod. Tuto techniku zatím neovládáme takže naše fotografie jsou převážně fotografiemi astrálních orbů. Za to ale sakra kvalitních.

potvory ve sklepě

Zde se nám povedlo vyfotit orb letící napříč fotografovaným polem sledujte modrý ekl putující diagonálně zprava do leva poslední fotka trochu uletěla takže jsem sladil zhruba její pozici s těmi předešlými a nechal čouhat původní podklad kvůli tomu aby to aspoň nějak vypadalo

potvory ve sklepě

no tady to máte označené a vykontrastované pro slepé

Kombinované
Lze upravit EVP na EVVP Electronic video voice phenomena. To pak vypadá tak že natáčíte kamerou šum v televizi. Nebo zkusíte natáčet kamerou okolí. Toto jsme nezkoušeli nemáme vybavení jež by bylo schopno tohoto dosáhnout.

Jako doplňkové nástroje se používají jak jsem řekl o pár řádků výše, různé spektrometry a jiné harampádí s pohyblivou ručičkou. Měří kolísání teploty, napětí, anomálie ve elektromagnetismu ajánevímcoještě.  

Proč že to funguje?
Vše v Universu je vlnění bylo je a bude. Vlnění tedy i zachytávají tyto přístroje a protože tyto přístroje jsou jinak zkonstruované než naše fyzické receptory BENG máme bubáka uloveného. Domnívám se, že focení dalších levelů potvor závisí pouze na jistém skillu lovce. Jeho vůli. Pokud ví že dokáže ulovit Dunwichskou hrůzu vyfotí Dunwichskou hrůzu pokud se spokojí s koulemi bude celý život fotografovat pouze orby.

potvory ve sklepě

originální foto pořízené ze sklepa u Dubé

potvory ve sklepě

foto upravené přepálené pro lepší viditelnost orbů

potvory ve sklepě

Guličky ve větším

Z osobní zkušenosti vím že fotografování astrálních orbů je v mé blízkosti dost časté. Na mnoha fotkách semnou jsou tyto potvory přítomny aniž bych se o to snažil. Prostě jsou semnou rády. Nebo se na mne přiživují jako energetičtí upíři. No tak či tak aspoň pózují. Není tedy nutné vyhledávat přímo Vortex kde se těmto potvorám líbí nejvíce. Pokud jste zběhlý mág tak bude s trochou nadsázky stačit na ulovení astrálna fotka sama sebe. Ale výlety za Víry jsou kouzelné a množství entit je enormní.

 

Orb is pictus - Guličky v obrazech

potvory ve sklepěpotvory ve sklepěpotvory ve sklepě

serie gulí focená 22.8.09 u hradu Houska v cca 20:00-20:30

potvory ve sklepěpotvory ve sklepě

foto okolí Koubiče první z roku cca 2006 druhé ze začátku roku 2009

potvory ve sklepě

potvory ve sklepě

Hrad Houska 22.8.09 20:45 pracovní název fotografie Do not call me soap, podobnost s Yog Sothoth není náhodná, volali jsme ho.

potvory ve sklepě

Kouř nebo éterický Tindalos? ano je to kouř ve tvaru éterického Tindala nebo Tindalos co se maskuje za éterický kouř ... už se v tom začínám ztrácet

Orby mohou být dle jistých logických vyvození i malé objekty které jsou prostě rozostřené, částečky prachu. ale to by bylo jejich zobrazení záleželo na náhodě nikoliv na úmyslném pohybu a zjevení.

ForumKontakt
spodnilista